CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Mureșan: "Dacă mai facem un meci greșit, s-a terminat"

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Mureșan: "Dacă mai facem un meci greșit, s-a terminat" Empty
MesajSubiect: Mureșan: "Dacă mai facem un meci greșit, s-a terminat"   Mureșan: "Dacă mai facem un meci greșit, s-a terminat" Icon_minitime1Sam Apr 19, 2008 10:34 pm

Mureșan: "Dacă mai facem un meci greșit, s-a terminat" Muresan800pl4

Președintele echipei CFR Cluj, Iuliu Mureșan, a declarat că nu-și făcea mari speranțe în legătură cu meciul Stelei de la Galați și că e sigur că totul se va termina pentru CFR dacă echipa clujeană va mai face un pas greșit.

"Lupta continuă. Mergem înainte, dacă Steaua se va împiedica iar noi vom câștiga, vom trece pe locul unu. Și Craiova e valoroasă și joacă acasă, și Timișoara are valoare, și Dinamo, de asemenea. Eu nu mi-am pus mari speranțe neaparat în acest meci. Cred că jocul cu Craiova va fi cel mai greu pentru Steaua, e o echipă în formă, Napoli a făcut o treabă bună, plus că joacă acasă. Și cu Dinamo e foarte greu. Suntem în revenire și jucăm tot mai consistent. Dar dacă noi vom mai face un meci greșit, un egal sau pierdem o partidă, s-a terminat",a afirmat Mureșan, pentru Telesport.[list=1][*][b]
Sus In jos
 
Mureșan: "Dacă mai facem un meci greșit, s-a terminat"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Visul frumos s-a terminat! (Rulmentul - Larvik 19-25)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: