CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 "N-am câștigat din cauza acestui arbitru "telecomandă"!"

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

"N-am câștigat din cauza acestui arbitru "telecomandă"!" Empty
MesajSubiect: "N-am câștigat din cauza acestui arbitru "telecomandă"!"   "N-am câștigat din cauza acestui arbitru "telecomandă"!" Icon_minitime1Sam Apr 19, 2008 10:46 pm

"N-am câștigat din cauza acestui arbitru "telecomandă"!" Popru3ri4

Finanțatorul Vasluiului, Adrian Porumboiu, a declarat, la finalul partidei Vaslui - Poli Iași, scor 0-0, că echipa nu a câștigat din cauza arbitrului Deaconu.

"Îmi pare rău ca am avut și eu o contribuție la promovarea acestui arbitru în Divizia B, pe când eram vicepreședinte la CCA. După meci m-am dus în vestiar și mi-am felicitat jucătorii. Le-am spus că le voi da primă de victorie, chiar dacă nu au câștigat, pentru că nu e vina lor. A fost vina arbitrului "telecomandă" pe care l-am avut la acest meci", a spus nemulțumit Porumboiu.

El a mai spus și că a avut o discuție cu observatorul meciului"Am vorbit în timpul meciului cu observatorul Dan Petresu și mi-a spus că am dreptate când spun ceea ce spun. Dar la sfîrșitul meciului i-am cerut să-mi arate foaia, să văd ce nota i-a dat lui Deaconu. S-a enervat și a plecat! Eu ce pot să mai cred?", a conchis finanțatorul vasluian.
Sus In jos
 
"N-am câștigat din cauza acestui arbitru "telecomandă"!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: