CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Dayro și Habib s-au supărat

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Dayro și Habib s-au supărat Empty
MesajSubiect: Dayro și Habib s-au supărat   Dayro și Habib s-au supărat Icon_minitime1Dum Apr 20, 2008 9:20 am

Dayro și Habib s-au supărat Dayrocaptifetz5cb7

Război al declarațiilor în toată regula la sfârșitul meciului de la Galați.

Becali a sărit ca ars în momentul în care fotbaliștii Dică, Vâtcă, Habibou, Dayro, Lovin și Baciu au fost opriți pentru un test antidoping.

„Ce interes avea Marius Stan să-mi țină mie jucătorii acum încă o oră la testul antidoping? Mai ales când noi avem meci marți, cu Timișoara. Ce sunt tertipurile astea? O să-l bată Dumnezeu!“, a tunat Becali.

„Marius Stan mi-a cerut bani!“

„Oțelul a jucat doar pentru CFR, că doar n-o fi jucat pentru ei! Oricum, vom câștiga și astea patru meciuri, că Dumnezeu nu le face pe plac dușmanilor mei“, a mai acuzat Gigi.

Latifundiarul din Pipera și-a continuat apoi atacul, precizând că i-a băgat mulți bani în buzunar lui Stan: „Eu l-am ajutat pe el în viață. N-am câștigat nimic de pe urma lui, dar el da! El o trimitea pe prietena lui, una blondă, să-i dau bani. Nu înțeleg de ce nu-mi dădea el telefon. Stan mi-a făcut mie numai pagube. Cu vreo patru-cinci jucători. Trebuia să lase acum Steaua în pace. Putea să țină cont că a făcut bani cu mine și nu să facă măgăriile astea. Eu am pierdut câteva sute de mii de euro din cauza lui“.

Replica lui Stan a fost la fel de acidă: „Becali nu are cei șapte ani de-acasă, iar mitocănia se plătește pe lumea asta. Gigi nu gândește când dă declarații, face referiri la familie, iar în Biblie se spune că familia e sfântă. O să-l bată Dumnezeu pentru asta“.
Sus In jos
 
Dayro și Habib s-au supărat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adio nationala! Dayro Moreno s-a accidentat si nu joaca impotriva Irlandei si Frantei!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: