CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 "Răutate la ceferițe"

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

"Răutate la ceferițe" Empty
MesajSubiect: "Răutate la ceferițe"   "Răutate la ceferițe" Icon_minitime1Dum Apr 20, 2008 9:25 am

"Răutate la ceferițe" Bucurievcyr4

Se poate spune că inspirația l-a ajutat pe Marius Lăcătuș să câștige meciul dificil de la Galați.

A simțit parcă ceea ce avea să urmeze în finalul jocului și i-a introdus pe Pleșan și Neaga, cei doi „fabricând“, alături de Goian, golul victoriei.

„E un succes meritat pentru noi, chiar dacă am sacrificat azi (n.r. - ieri) spectacolul pentru obținerea unui rezultat bun. Mă bucur că jucătorii pe care i-am introdus au înțeles ce au de făcut și mai ales au priceput că dacă ești rezervă la Steaua nu înseamnă neapărat că nu ești un jucător bun. Vedeți? Tăria asta de caracter formează grupul unit la Steaua”, a declarat Lăcătuș după încheierea partidei.

Faptul că meciul Stelei a fost câștigat de rezervele aruncate în luptă după pauză nu a trecut neobservat nici de antrenorul Oțelului, Petre Grigoraș.

„S-a văzut diferența dintre rezervele noastre și cele ale Stelei. La ei au intrat în repriza a doua jucători care evoluează sau au evoluat la echipa națională, ori asta spune multe”, a precizat tehnicianul echipei gazdă.

Golanski are probleme

Pawel Golanski a jucat bine și la Galați, dar antrenorul Marius Lăcătuș a fost nevoit să-l schimbe pe polonez în repriza a doua. „Sper ca accidentarea lui Golanski să nu fie gravă. Păcat, că era pe val! Am fost nevoit să fac o schimbare pe care nu o prevăzusem”, a declarat Lăcătuș. Golanski are probleme cu tendonul.

Florin Lovin, mijlocaș Steaua: Nu știu dacă gălățenii au primit bani. E doar o bănuială. Astfel de practici probabil le fac și cei din conducerea noastră

Nicolae Dică, atacant Steaua: La finalul meciului, i-am văzut pe jucătorii gălățeni la pământ. Păreau că au pierdut ceva important, ceva în afara celor trei puncte. Nu mă supăr că am stat la antidoping
Sus In jos
 
"Răutate la ceferițe"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Chivu: "Este aberant ca Chelsea sa-i mai ceara bani lui Mutu"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: