CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Porumboiu:"Cine primește bani se prostituează"

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Porumboiu:"Cine primește bani se prostituează" Empty
MesajSubiect: Porumboiu:"Cine primește bani se prostituează"   Porumboiu:"Cine primește bani se prostituează" Icon_minitime1Mar Apr 22, 2008 5:31 pm

Porumboiu:"Cine primește bani se prostituează" Porumboiubu6

Finanțatorul celor de la FC Vaslui Adrian Porumboiu a declarat în direct la Sport.ro că stimularea adversarilor în acest final de campionat este prostituție iar cei care dau banii sunt proxeneți:

"Am fost convocat la Comisie pentru fapte "antisociale ",este un meci foarte greu la Cluj și sper ca echipa să-și fi revenit din letargie și să obținem un rezultat bun.Văd că unii sunt de acord cu stimularea adversarelor aseamăn acest sistem cu prostituția doar prostituatele primesc bani si proxeneții dau. Aceste practici țin de sfera penalului. Eu sper să prindem Intertoto .Cum să vină cineva să-mi dea bani. Dacă cluburile din prima ligă nu au bugete mari nu trebuie să se prostituieze. Cluburile trebuie să dea bani să câștige propiilor jucători și nu este decât un pas până la a se da bani să se piardă meciuri.Un compromis atrage alt compromis. Cei care dau bani să fie inchiși. Cei de la Urziceni ar merita titlul de campioană" a încheiat finațatorul vasluian.
Sus In jos
 
Porumboiu:"Cine primește bani se prostituează"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Chivu: "Este aberant ca Chelsea sa-i mai ceara bani lui Mutu"
» CINE CASTYGA AZI LA MECIUL DINTRE STEAUA-LYON

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: