CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Mureșan: "Becali ar cere dublu pe Dică dacă l-ar vrea CFR-ul"

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Mureșan: "Becali ar cere dublu pe Dică dacă l-ar vrea CFR-ul" Empty
MesajSubiect: Mureșan: "Becali ar cere dublu pe Dică dacă l-ar vrea CFR-ul"   Mureșan: "Becali ar cere dublu pe Dică dacă l-ar vrea CFR-ul" Icon_minitime1Mar Apr 22, 2008 5:34 pm

Mureșan: "Becali ar cere dublu pe Dică dacă l-ar vrea CFR-ul" Muresan0243444bf2

Președintele clubului CFR Cluj, Iuliu Mureșan, crede Gigi Becali ar dubla suma de transfer a lui Nicolae Dică dacă ar auzi că CFR l-ar dori pe golgeterul Stelei. Oficialul clujean a declarat enigmatic că din vară la CFR ar putea ajunge un jucător al echipei naționale. Acesta ar putea fi chiar Dică, dar Mureșan nu știe dacă vor înainta o ofertă Stelei pentru jucător.


"Nu mă iau după ce spune Gigi Becali. Dacă ar auzi că-l vrem noi, ar dubla suma. Nu știu dacă o să vină Dică la noi. Mie îmi place ca jucător și întotdeauna l-am apreciat. Steaua are mai mulți jucători buni. Dică e printre cei mai buni. E un jucător de bază la echipa națională, e un jucător determinant, care poate oricând rezolva pe cont propriu o partidă de fotbal. Nu știu dacă va ajunge la noi, cred că nu. Nu vom licita pentru el, nu participăm la licitații. Mergem unde rezolvăm. Cred că nu vom înainta o ofertă", a declarat Mureșan în cadrul unei conferințe de presă astăzi.
Sus In jos
 
Mureșan: "Becali ar cere dublu pe Dică dacă l-ar vrea CFR-ul"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: