CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
a.sabzaky
Membru
a.sabzaky


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 29
Localizare : otopeni
Joburi/Distractii : fotbal,fifa
Ce jok jucati : fifa
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 15/09/2008

Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii Empty
MesajSubiect: Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii   Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii Icon_minitime1Lun Sept 15, 2008 2:12 pm

Steaua se pregateste pentru un meci de foc contra nemtilor de la Bayern, iar Lyon ataca grupele Champions League intr-un meci pe viata si pe moarte contra Fiorentinei lui Adi Mutu.

Fostul antrenor al lui Monaco si omul care acum are in maini destinul celor de la Lyon - Claude Puel, este increzator inainte de primul meci din grupe. Chiar daca spune ca va fi mult de munca in Grupa F, francezul care si-a petrecut aproape jumatate de viata la Monaco crede in sansele de calificare ale lui Lyon si nici nu vrea sa auda de scenariul de anul trecut.

"Am vazut un singur meci oficial al adversarilor nostri si cred ca va fi putin greu la inceput. Trebuie sa incepem de undeva si cred ca este bine ca jucam primul meci acasa. Este o grupa foarte echilibrata si cred ca toate echipele sunt puternice. Va trebui sa luptam pentru fiecare punct. Va fi greu, dar cred ca avem o sansa in plus datorita faptului ca jucam ultimul meci din grupe acasa. Acest lucru poate fi crucial intr-o grupa ca asta", a spus Puel pe site-ul UEFA.

Lyon - Fiorentina, LIVE pe www.sport.ro, miercuri - 21:45!
Sus In jos
CsL # Alex
CsL # Fost Administrator
CsL # Fost Administrator
CsL # Alex


Numarul mesajelor : 8080
Varsta : 29
Localizare : Otopeni
Joburi/Distractii : Plimbari si PC
Ce jok jucati : CS si FIFA
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 20/04/2008

Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii Empty
MesajSubiect: Re: Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii   Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii Icon_minitime1Lun Sept 15, 2008 2:52 pm

E nou antrenoru la Lyon Nu Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii 27871 Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii 27871
Sus In jos
http://www.cslove.forumgratuit.ro
 
Antrenorul lui Lyon: "Nu am apucat sa ne observam prea bine adversarii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CINE CASTYGA AZI LA MECIUL DINTRE STEAUA-LYON
» Cerere pentru clan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: