CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Andone:" Am trecut peste momentul prost"

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Andone:" Am trecut peste momentul prost" Empty
MesajSubiect: Andone:" Am trecut peste momentul prost"   Andone:" Am trecut peste momentul prost" Icon_minitime1Mar Apr 22, 2008 5:42 pm

Andone:" Am trecut peste momentul prost" Andoneno9
Andone:" Am trecut peste momentul prost" Andoneno9.c7bfb52922
Tehnicianul lui CFR Cluj Ioan Andone a declarat că echipa sa a trecut peste forma mai puțin bună din acest retur de campionat.

De asemenea referindu-se și la meciul cu vasluienii de miercuri tehnicianul clujenilor a precizat că dorește o victorie:

"Întâlnim o echipă cu un lot bun care a fost foarte aproape de Cupa UEFA. Sunt trei puncte în joc și îmi doresc foarte mult să le oferim suporterilor noștri o partidă foarte bună. E penultimul meci pe teren propriu în acest campionat și trebuie să le demonstrăm forma bună arătată în ultima săptămână. Am trecut peste pasa proastă și îmi doresc foarte mult o victorie. Vaslui e aproape de Cupa Intertoto. Când știi că joci o manșă cu Cercle Brugge și ajungi în Cupa UEFA, normal că vrei să te menții pe loc de Intertoto" a încheiat antrenorul CFR-ului.
Sus In jos
 
Andone:" Am trecut peste momentul prost"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» dava-n Sunt un om prost mea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: