CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Asesoft Ploieși - Elba Timișoara, în finala Cupei României

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Asesoft Ploieși - Elba Timișoara, în finala Cupei României Empty
MesajSubiect: Asesoft Ploieși - Elba Timișoara, în finala Cupei României   Asesoft Ploieși - Elba Timișoara, în finala Cupei României Icon_minitime1Mar Apr 22, 2008 5:54 pm

Asesoft Ploieși - Elba Timișoara, în finala Cupei României 0238885qy9

Formațiile Asesoft Ploieși și Elba Timișoara s-au calificat în finala Cupei României după ce au învins echipele BC Atlassib Sibiu, respectiv BCMUS Pitești.
Asesoft s-a impus, cu scorul de 60-58 (31-30), în fața formației BC Atlassib Sibiu, iar Elba Timișoara a învins pe BCMUS Argeș Pitești, cu scorul de 100-82 (50-31)

Virgil Căruțașu, căpitanul echipei Asesoft a declarat că deși a fost o partidă destul de dificil important este că s-au impus reușin astfel să ajungă în finală.

"A fost un meci tensionat, iar noi cred că nu am reușit o primă repriză prea bună, am jucat cu mult trac. Am demonstrat că suntem o echipă experimentată și matură și ne-am impus pe final de meci contra unei echipe care mereu ne-a creat probleme. Cred că aceasta a fost adevărata finală a competiției", a spus Căruțașu.
Sus In jos
 
Asesoft Ploieși - Elba Timișoara, în finala Cupei României
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Baschet-
Mergi direct la: