CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Sarbatoare la Brasov

In jos 
AutorMesaj
CsL # Alex
CsL # Fost Administrator
CsL # Fost Administrator
CsL # Alex


Numarul mesajelor : 8080
Varsta : 29
Localizare : Otopeni
Joburi/Distractii : Plimbari si PC
Ce jok jucati : CS si FIFA
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 20/04/2008

Sarbatoare la Brasov Empty
MesajSubiect: Sarbatoare la Brasov   Sarbatoare la Brasov Icon_minitime1Mier Apr 30, 2008 9:24 pm

Sarbatoare la Brasov Sampaniefvbrasovag5

Șampania a curs la finalul meciului cu FCM Câmpina. Răzvan Lucescu s-a „duelat“ cu un elev de-al său (foto mic stânga) și a fost luat pe sus de fotbaliștii brașoveni (medalion)



FC Brașov a sărbătorit împreună cu fanii revenirea în Liga I după trei ani de exil în eșalonul secund.

La finalul partidei cu FCM Câmpina, încheiată cu scorul de 1-1, fiecare dintre jucătorii echipei, dar și membrii conducerii tehnice au fost ovaționați la scenă deschisă de spectatori. S-a trecut apoi la o „bătaie“ cu șampanie și confetti, pe ritmurile celebrei formații Queen – „We are the champions“.

„Chiar dacă nu ați fost întotdeauna foarte mulți la stadion, poate și din cauza orei matinale, am simțit sprijinul vostru. Ne-am dorit extraordinar de mult această promovare, și uite că am reușit să o avem“, le-a spus fanilor Răzvan Lucescu, fiind imediat întrebat dacă rămâne la Brașov. „Da, rămân la Brașov”, a răspuns Răzvan.

Neculaie: „Răzvan va rămâne aici!“

Președintele CA al FC Brașov, Ioan Neculaie, a confirmat și el că Răzvan Lucescu va continua pe banca FC Brașov. „Răzvan va rămâne aici. Ne-am făcut niște planuri pe termen lung și el va rămâne la Brașov. De altfel, nu mi-a fost niciodată teamă că el ar putea pleca de la echipă. Dar să nu mai vorbim despre Taher, Baher, ci să savurăm momentul revenirii în Liga I. Pot să spun că Răzvan este cel mai bun antrenor din țară. La vară vom aduce jucători de valoare reală pentru Liga I care pot decide de unii singuri un meci. Avem astfel de jucători, dar ne mai trebuie“.

"Da, rămân la Brașov. De altfel, eu niciodată nu am spus că plec, iar Ioan Neculaie a știut mereu acest lucru"

Răzvan Lucescu, antrenor FC Brașov
Sus In jos
http://www.cslove.forumgratuit.ro
 
Sarbatoare la Brasov
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sarbatoare mare la Otopeni! Vezi bucuria jucatorilor si a fanilor de la finalul meciului cu Botosani!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: