CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Piti se roaga de Mancini:(:)

In jos 
AutorMesaj
CsL # Alex
CsL # Fost Administrator
CsL # Fost Administrator
CsL # Alex


Numarul mesajelor : 8080
Varsta : 29
Localizare : Otopeni
Joburi/Distractii : Plimbari si PC
Ce jok jucati : CS si FIFA
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 20/04/2008

Piti se roaga de Mancini:(:) Empty
MesajSubiect: Piti se roaga de Mancini:(:)   Piti se roaga de Mancini:(:) Icon_minitime1Joi Mai 01, 2008 10:17 am

Piti se roaga de Mancini:(:) Chivupitipk8
Chivu (în galben) și Pițurcă sunt la mâna lui Mancini


Conducerea naționalei tremură la fiecare meci al lui Inter, din cauza umărului suferind al lui Cristi Chivu.
Pentru că internaționalul român este pasibil de o accidentare gravă la orice eventuală căzătură, meciurile pe care italienii le mai au de jucat reprezintă adevărate pietre de încercare pentru staff-ul naționalei. Selecționerul Victor Pițurcă vorbește săptămânal la telefon cu fotbalistul și într-o discuție l-a rugat să facă o pauză după ce Inter va fi și matematic campioană. În Italia mai sunt trei etape de jucat, iar Inter are șase puncte avans față de Roma, putând câștiga titlul chiar în acest weekend, dacă bate pe Milan.

„Totul depinde de Mancini, dar ar fi bine să-l lase pe Cristi să mai respire. La fiecare meci al lui Inter am emoții mari. Știu că mai e și returul semifinalei Cupei, contra lui Lazio, pe 7 mai, și îi doresc să se califice în finală și să ia trofeul. Un event în Italia este ceva magic. În același timp însă mi s-ar lua o mare piatră de pe inimă știindu-l pe Chivu în vacanță, în Antalya, de pe 12 mai, alături de restul selecționaților”, a declarat ieri Victor Pițurcă.

Selecționerul e mare fan Inter

Puțină lume știe că Victor Pițurcă este un susținător înfocat al lui Inter Milano. „Nu are nicio legătură cu Chivu. Țin cu Inter de când eram mic. Mi-a plăcut mult echipa aia a lui Helenio Herrera, cu Fachetti, Burgnich, Suarez sau Corso. Normal că acum fiind Cristi acolo am un motiv în plus, și de aceea i-am spus să vină cu tricoul de campion la București înainte de Euro”, a mai afirmat Victor Pițurcă.
Sus In jos
http://www.cslove.forumgratuit.ro
 
Piti se roaga de Mancini:(:)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: