CsLove.Tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaSiteUltimele imaginiServereParteneriConectareÎnregistrare

 

 Pepe Moreno: “Cu Zapata și Dayro Moreno mă întâlnesc rar din cauza paparazzilor”

In jos 
AutorMesaj
Dida
CsL # Administrator
CsL # Administrator
Dida


Numarul mesajelor : 1886
Varsta : 30
Localizare : pE cSloVE
Ce jok jucati : coUNTer-sTRiKe
Reputatie : 1
Puncte : 7
Data de inscriere : 14/04/2008

Pepe Moreno: “Cu Zapata și Dayro Moreno mă întâlnesc rar din cauza paparazzilor” Empty
MesajSubiect: Pepe Moreno: “Cu Zapata și Dayro Moreno mă întâlnesc rar din cauza paparazzilor”   Pepe Moreno: “Cu Zapata și Dayro Moreno mă întâlnesc rar din cauza paparazzilor” Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 4:41 pm

Pepe Moreno: “Cu Zapata și Dayro Moreno mă întâlnesc rar din cauza paparazzilor” 2848wo

Columbianul a vorbit cu ziariștii din țara sa natală și despre modul în care se înțelege cu ceilalți columbieni din echipa Stelei, dar și cum “comunică” cu conducerea clubului:

“Mă înțeleg bine cu Zapata și Dayro Moreno. Când avem posibilitatea mergem la un restaurant să cinăm, dar în rest nu ne întâlnim din cauza presei, deoarece sunt paparazzi și nu vrem să lăsăm loc de interpretări. Eu și Zapata locuim în aceeași clădire, iar Dayro în alta din apropiere.” a încheiat Pepe

Atacantul s-a arătat bucuros de faptul că la Steaua se vorbește spaniola și poate comunica astfel eficient cu Lăcătuș și Adrian Ilie:

“La Steaua nu a existat nicio problem în ceea ce privește comunicarea, deoarece se vorbește spaniola. Tehnicianul vorbește spaniola, Adrian Ilie, care este manager, vorbește spaniola, la fel ca și alți coechipieri. Nu avem probleme din acest punct de vedere, ne face înțeleși de coechipieri și antrenor", a spus Moreno.
Sus In jos
 
Pepe Moreno: “Cu Zapata și Dayro Moreno mă întâlnesc rar din cauza paparazzilor”
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adio nationala! Dayro Moreno s-a accidentat si nu joaca impotriva Irlandei si Frantei!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsLove.Tk :: Sport :: Sport :: Fotbal-
Mergi direct la: